No tere jälle ja welcome back to the blog. Ma viimasel ajal ei sattu siia nii tihti kui tahaks, aga eks ma natuke pingutan üle igasugu projektide ja asjadega ka viimasel ajal. Tegelt tulin siia selleks, et teiega jagada oma uue projekti raames klõpsitud pilte. Mu uueks nii-öelda projektiks sai see, et käin iga kuu vähemalt ühes varjupaigas kasse või muid loomi üles pildistamas. Pilt on tänapäeva maailmas nii tähtis, eriti loomadele, kuna pildiga võib rääkida tuhat sõna ühe väikese karvase sõbra kohta.

Seega sai ette võetud esimene sihtkoht, milleks oli Gabrieli loomade elu. Ma olen teda facebooki kaudu pikalt-pikalt jäginud ja talle alati kaasa elanud ning annetusi teinud, kui tal on selleks vajadust olnud. Ausalt, tal olemasolevad pildid olid juba väga head, aga väike abi pole kunagi paha, eriti kui sul on nii palju karvaseid sõpru, kelle eest vaja hoolt kanda. 

Kui aus olla, siis kohale jõudes olin ma nagu paradiisis – nii palju armsaid sõpru, keda tahaks rohkem aidata. Igal ühel oma armas iseloom, ma tõesti loodan, et nad kõik leiavad omale armastava kodu. Ka mina ja Tom leidsime sealt mitu potentsiaalset sõpra, keda tahaks koju viia. Nad kõik on nii lahedate iseloomudega, meil läheb väga raskeks kui otsuse tegemise aeg on käes. 

Tegelikult ma tahtsin teile pilte näidata, mis seal tehtud said, sest no nad kõik olid nii nunnud!!! 

Kindlasti soovitan jälgida Gabrieli Loomade Elu ka facebookis, kui te seda juba teinud ei ole, või isegi minge ja tooge tema juurest omale üks armas karvane sõber. 🙂

Oota ma tahan ka näha su kaamerat !!
See sõber judgis mind terve aeg !

Nüüd tulevad mõned pisemad kiisud ka.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.