Mul on iga-aastane traditsioon aasta lõppedes teha kas oma drive või välisele kettale kaust, kuhu panen kõik oma eelneva aasta töödeldud fotod ja rawd. Seejärel teen väikse kausta, kus on selle aasta lemmikfotod, et oleks läbi aastate hea ülevaade oma arengust ning ei peaks paaniliselt otsima pilte mööda kaustasid taga.

Kuigi uus aasta on juba käes, siis mõtlesin, et hea oleks teha ka blogisse väike kokkuvõte selle aasta fotodest ja mõnest khuulist milestonest, mis sel aastal fotograafia poole pealt juhtus. Kuigi need milestoned on pisikesed asjad, siis minu jaoks on nad suure tähendusega ja ma tunnen, et need lihtsalt andsid mulle jõudu juurde, et oma passioniga edasi liikuda.

Alustame siis kohe selle aasta Milestonedega:

Ostsin oma esimese drooni. Minu suur unistus oli omada drooni ja sel aastal, kui Mavic Mini välja tuli, siis tegin selle hüppe ja panin selle alla natuke raha magama.

Vahetasin oma esimese drooni välja millegi tugevama vastu. Niipea kui Mavic Air 2 välja tuli, otsustasin, et ma vahetan oma mini selle vastu välja. Mini jäi Eesti ilmastikuoludes nõrgaks ja kuidagi nagu jäi väheks minu vajaduste jaoks. Ütlen ausalt, Air 2 pole ka kvaliteediga päris seal, mida ma tahaks, kuid äkki jõuan ka sel aastal drooni vahetada.

Kirjutasin blogiposte Eesti fotograafide jaoks. Uh, see oli minu jaoks suur au. Kuigi see projekt jäi mul kuidagi unarusse, oli siiski tore kirjutada blogipostitusi nii, et teised fotograafid said ka lugeda.

Teha koostööd Photopoindiga – In reality, kind of a dream oli teha sellise firmaga koostööd. Kuigi see oli ainult 1 blogipostitus, siis minu jaoks ikkagi suht korralik milestone, et saan seda kindlasti saavutuseks nimetada.

Alustasin lõpuks pikalt sahtlis istunud projektiga. – Kui jälgid mind Instas, siis tead millest ma räägin. Alustasin Harry Potteri teemalist projekti. Lõpuks võtsin oma effin julguse kokku ja õnneks on see projekt saanud ka korralikult head feedbacki!

Okei, need siis olid minu milestoned sellel aastal, nüüd siis vaatame üle mu selle aasta lemmikfotod. Kuigi aasta oli selline crazy ja ma enda arust pildistasin vähe, siis vaadates mu Drive-i on seal ikka 30 kausta. Siia lisan tõesti vaid oma lemmik-fotod.

Fantaasia fotograaf Tallinnas
Droonifotograafia
Fotograaf Mythicalowl
varahommikused Itaalia mäed
Portreefotograaf Tallinnas
Varahommikune Kakerdaja raba
Fantaasia fotosessioon
Varahommikune loodusfoto Kakerdaja rabas
Fantaasia fotosessioon

Aastaks 2021 on mu plaanid natuke teistsugused. Plaan on mitte lasta oma kaameral väga niisama seista, ehk igal võimalusel käia pildistamas oma projekte ja võib-olla collabida veel coolide inimestega. Eks ole näha, mis see aastake meile toob.

On teil äkki mõni uus-aasta lubadus või idee, mida tahate sel aastal kindlasti teha? Kirjutage mulle kommentaaridesse 😀

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.