Oleks vaid aasta tagasi osanud arvata, et maailm on sellises olukorras, oleks ma ühte aastasse kuidagimoodi rohkem reisimist mahutanud ja rohkem hinnanud ka seda, kui lihtne on lihtsalt sõita Soome või Lätti minipuhkusele. Nüüd siis oleme siin, maailmas valitseb pandeemia, igapäevaselt vaieldakse, kas peaks maske kandma või ei ja koroonanumbrid kerkivad iga päevaga. Hetkel tundub reisimine kui kauge tuelvik, kuid ega ma lootust ei kaota vaid juba teen plaane, et kui võimalus on, siis ostan lennupileti, võtan puhkuse ja lihtsalt lähen. Seniks aga kuni me siin Eestis kinni oleme, siis keskendume sellele, mida siin niikaua teha, et reisipisikut leevendada.

Kui sa pole näinud vol1 ja vol2 sellest samast teemast, siis seal on hästi palju erinevaid erilisi ööbimiskohti, mida saab airbnbst bookida. Hiljuti avastasin, et selliseid lahedaid lahendusi on aina juurde tulnud, seega toon teieni vol3 oma lemmikutest huvitavatest ööbimiskohtadest.

Väike disclamer ka siia juurde, kuigi praegusel ajal on isegi Eesti siseselt reisimine raskendatud, siis see võib olla hea ja safe viis kuidas teha väike puhkus looduse keskel.

Alustame siis minu lemmikutest. Esimeseks on ÖÖD stiilis majutus. Teate küll neid täiesti klaasist seinu, mis on väljast peeglid ja seest näed aga välja – jah, just need. Kindlasti ühed unikaalseimad ööbimiskohad Eestis. Kui ma viimane kord kajastasin seda ÖÖD majutust, oli sarnaseid vaid 1, kuid nüüdseks on meil 7 erinevat asukohta selle huvitava ööbimise kogemiseks. See ikka ulme kui palju neid on juurde tekkinud. Siiski ma arvan, et see on nii unikaalne variant, et on hea kui neid on rohkem. Lisan kõigi 7 variandi lingid ja pildid ka siia, et saate ise valida, milline teid kõige enam kutsub.

Kääriku ÖÖD majutus
Kääriku – link
Rõuge ÖÖD majutus
Rõuge – Link
ÖÖd majutus Rooslepal
Rooslepa 2 – Link
ÖÖD Rooslepa
Rooslepa 1 – Link
Jõeranna ÖÖD majutus
Jõeranna – Link
ÖÖD majutus Rannamõisas
Rannamõisa – Link
ÖÖd majutus Kanaküla
Kanaküla lähedal – Link

Mul polnud plaanis, et see postitus nii pikaks muutub. Tänu ÖÖD cabinitele oleme juba päris palju maad katnud. Seega vahetame nüüd suunda ja stiili. Surfates mööd airbnb-d sattun ma tihti huvitavate kohtade peale üle kogu maailma, kuid midagi sellist pole veel isegi näinud. Unikaalne koht, mis meenutab natuke kasvuhoonet, kuid on tegelikult looduslähedane majutus, mis asub Viru rabale mega lähedal.

Kui sind ei kutsu metsad ja looduses ööbimine, kuid tõmbab meri, siis I got you covered, leidsin järgmised 2 ööbimiskohta, mis asuvad vee peal.

Esimene asub linnas, Noblessneris – saad ööbida reaalselt paadis. Kogemuseks ülihea variant, eriti kui oled mõelnud, milline oleks elu merel, reisides paadiga mööda maailma. Kahjuks ei saa vist paadiga seilama minna, kuid jällegi unikaalne ööbimine.

Kui eelmine variant tundub liiga klaustrofoobiline, siis on olemas ka natuke suurem variant – paatmaja. See on paat ja maja samal ajal. Jällegi võimalus kogeda midagi unikaalset ja teistsugust. Selles majas saad lasta merel end magama lainetada.

Kui sind ei huvita ei merel ega looduses ööbimine ja sa ei taha üldse kusagil pärapõrgus ööd veeta, siis sulle leidsin eriti laheda variandi. Nimelt ööbimine Laitse lossi tornis. Just nimelt, naised me saame oma kunagist unistust elada – olla printsessid ja ööbida lossi tornis.

Laitse lossi torn

Ma loodan, et praegusest postitusest olete midagi juba leidnud, kuid olge mureta, kui ei leidnud, siis tuleb veel vol 4. Kohti, mis ma ledsin on veel ja ma ei tahtnud lugemist muuta ebamugavaks või liiga pikaks.

So stay tuned for lahedad ööbimiskohad Eestis vol4, sest see tuleb parajalt pikk postitus.

Kindasti tulge ja jälgige mind ka Instagramis, proovin lähiajal mõne huvitava ööbimiskoha ette võtta ja vaadata kuidas siis on. Link instasse.

You might also enjoy:

Leave A Comment

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.